VIDEO/ “Do pak edhe ti”, tifozët kapen nga kamerat duke konsumuar drogë në stadium

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Dhjetor 6, 2019 | 16:45

Bota FB Të fundit Video

VIDEO/ “Do pak edhe ti”, tifozët kapen nga kamerat duke konsumuar drogë në stadium

Rievr Plejti mposhti para pak ditësh Njuells në transfertë me rezultatin 2-3, në ndeshjen e javën e 15-të në kampionat.riverpasinv

Megjithatë ajo që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve nuk është rezultati, por një episod i ndodhur para fillimit të ndeshjes.

Ndërkohë që skuadrat po përgatiteshin të fillonin ndeshjen, kamerat kanë kaluar nga tifozët miq, ata të River Plejtit. Pikërisht këtu ishte edhe episodi i veçantë, teksa shihet një tifoz duke konsumuar drogë.

Më e bukura është se ndërkohë që ai konsumon drogën, i fton edhe shokët e tij ta konsumojë. Pikërisht ky moment ka filluar të bëjë xhiron e internetit. Pikërisht kjo mund t’i hapë probleme me policinë tifoziëve, të cilët duken qartë me fytyrë dhe mund të arrestohen.

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme:

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com