VIDEO/ Kale mesazh të gjithëve se si mund të jetohet i lumtur në karantinë, shikoni çfarë i bën partneres së tij

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 22, 2020 | 11:21

FB Kategoria Superiore Kryesore, Superiore Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR Tirana Video

VIDEO/ Kale mesazh të gjithëve se si mund të jetohet i lumtur në karantinë, shikoni çfarë i bën partneres së tij

Si shumë njerëz të tjerë, edhe lojtari i Tiranës, Elton Kale është i detyruar të qëndrojë në karantinë, për shkak të Koronavirusit.elton kale

Megjithatë duket se braziliani nuk po e kalon shumë keq këtë periudhë, teksa shpesh e tregon në rrjetet sociale duke u argëtuar me fëmijën dhe bashkëshorten e tij.

Diçka të veçantë Kale ka postuar edhe së fundmi, ku jep mesazh se si mund të jetohet i lumtur në karantinë, në formën e shakasë.d

Në një video të postuar në profilin zyrtar, shihet futbollisti i Tiranës teksa i ka mbyllur gojën gruas së tij, në mënyrë që kjo e fundit të mos e shqetësoje dhe të qëndrojnë të qetë.

PANORAMASPORT.AL




Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com