VIDEO/ Kajl Uoker i gatshëm për finalen e nesërme, Mançester Siti zhvillon seancën e fundit stërvitore

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 9, 2023 | 20:00

VIDEO/ Kajl Uoker i gatshëm për finalen e nesërme, Mançester Siti zhvillon seancën e fundit stërvitore

Mançester Siti ka zhvilluar pasditen e sotme seancën e fundit stërvitore në stadiumin “Ataturk” përpara finales së nesërme të Ligës së Kampioneve.1177018338fccc7d991ce79a2397da13-09290-oooz0000

Ekipi zbriti në fushë pas konferencës për shtyp të trajnerit Pep Guardiola dhe futbollistëve Kevin De Bryjn dhe Ruben Dias.

I pranishëm ishte edhe Kajl Uoker, i cili do të jetë në dispozicion të plotë të teknikut spanjoll për ndeshjen e nesërme ndaj Interit.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"