VIDEO/ Jo vetëm Moçka, shikoni portierin që shënonte në Superiore dy vite më parë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 4, 2018 | 20:32


VIDEO/ Jo vetëm Moçka, shikoni portierin që shënonte në Superiore dy vite më parë

Shpëtim Moçka shënoi sot golin e barazimit për Teutën, në minutën e 96-të të sfidës ndaj Partizanit. Por, ai nuk është i pari që shënon në Superiore.

portieri klajdi kuka

Dy vite më parë, ishte Klajdi Kuka, portieri i Tërbunit që shënoi nga porta në portë, në sfidën ndaj Kukësit, që u humb me shifrat 2-1.
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com