VIDEO/ Jemi në boks apo futboll? Lojtari i Uest Hemit godet me grusht Armando Brojën

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 2, 2022 | 22:17


VIDEO/ Jemi në boks apo futboll? Lojtari i Uest Hemit godet me grusht Armando Brojën

Armando Broja u bë “shënjestra” e lojtarëve të Uest Hemit në sfidën e Kupës FA. Sulmuesi u përplas shpesh me kundërshtarët, por pika kulmore ndodhi në minutat e fundit.

bandicam 2022-03-02 22-12-00-136

Armando Broja po merrte topin, por në një dyluftim me kundërshtarin e tij mori një grusht të fuqishëm në fytyrë. Loja u ndal për disa minuta dhe stafi mjekësor i erdhi në ndihmë lojtarit.

Kjo nuk ishte hera e parë në këtë ndeshje që talenti shqiptar goditej nga kundërshtarët.

LEXO EDHE: VIDEO/ Broja protagonist edhe si zëvendësues, fiton penallti për skuadrën e tij

PANORAMASPORT.AL