VIDEO/ Janë si dy pika uji, ngjashmëria e tifozes braziliane dhe Rihanës po “çmend” rrjetin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 23, 2022 | 14:27


VIDEO/ Janë si dy pika uji, ngjashmëria e tifozes braziliane dhe Rihanës po “çmend” rrjetin

Këngëtarja Rihana është cilësuar si një nga më të talentuarat dhe më të bukurat për shkak të tipareve të veçanta. Por “sozia” e saj i ka rrëmbyer vëmendjen.

Collage Maker-23-Nov-2022-10.21-AM

Në rrjetet sociale ka qarkulluar një video e tifozes braziliane Priscila Beatrice teksa ndodhet në një stadium. Ngjashmëria e tyre është e aq e pabesueshme saqë njerëzit e kanë cilësuar brazilianen sikur është më identike se Rihana vetë.

Ajo duket si motra binjake e artistes, thjesht se disa vite më e vogël.

Priscila numëron më shumë se një milion ndjekës në llogarinë e saj në Instagram dhe kjo nuk është hera e parë që të gjithë e ngatërrojnë me Rihanën.

PANORAMASPORT.AL