Video-ja humoristike që po bën xhiron e internetit, Ramos i “këndon shqip” Ronaldos

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Nëntor 7, 2018 | 23:47

Video-ja humoristike që po bën xhiron e internetit, Ramos i “këndon shqip” Ronaldos

Reali i Madridit ka kaluar disa momente të vështira kohët e fundit teksa tashmë pas largimit të Lopetegui drejtimin e skuadrës e ka marrë Santiago Solari.

ramos

Teksa të gjithë kanë filluar të flasin dhe të vënë në dukje mungesën e Ronaldos, një video virale e shpërndarë nga faqja e “Uest Hem Junajtid – Shqip” ka filluar të shkaktojë shumë gallata.

435480_TS_07-11-18_5099869569_

Në një këngë të këngëtarit Sabri Fejzullahu është përshtatur me audio dhe me portret në video, mbrojtësi Serxhio Ramos teksa “i këndon” Kristiano Ronaldos. Më poshtë mund të ndiqni dhe videon qesharake.

www.minuta90.com