VIDEO/ “Ishte thjesht një kërcim provokues”, reperi kapet mat në momente intime në stadium

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 13, 2022 | 19:47


VIDEO/ “Ishte thjesht një kërcim provokues”, reperi kapet mat në momente intime në stadium

Në sport ndodh shpesh që përtej rezultatit, të jenë gjëra të tjera që marrin vëmendjen kryesore. Rasti i fundit ka ndodhur në ndeshjen e hokejit të Florida Panters.

kodi blek

Reperi Kodak Blek u kap nga fansat duke kryer marrëdhënie intime në stadium. Megjithatë kjo është mohuar nga 24 vjeçari, i cili tha se vajza po bënte thjesht një kërcim provokues me të. Këtë moment ai madje e ka hedhur dhe në Instagramin e tij.

Gjithsesi videoja e këtij momenti ka bërë namin nëpër rrjetet sociale.

PANORAMASPORT.AL