VIDEO/ Ishte i pranishëm në “Wembely”, shikoni rënien qesharake të Murinjos gjatë hyrjes për në stadium

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 9, 2018 | 17:40

VIDEO/ Ishte i pranishëm në “Wembely”, shikoni rënien qesharake të Murinjos gjatë hyrjes për në stadium

Trajneri i Mançester Junajtid, Zhose Murinjo ka qenë i pranishëm ditën e djeshme në stadiumin “Wembley” ku skuadra e Anglisë u përball me Spanjën në ndeshjen e vlefshme për Ligën e Kombeve. Trajneri portugez është bërë pjesë e një episodi qesharak ku protagonist ka qenë vetë ai.

bandicam 2018-09-09 17-35-52-924

Gjatë hyrjes për në ambientet e brendshme të stadiumit, Murinjo ka kapërcyer disa shirita që ishin vendosur nga mirëmbajtësit e stadiumit. Gjatë kalimit të shiritave Murinjo nuk ka qenë dhe aq i kujdesshëm dhe është penguar duke bërë një rënie qesharake.

www.minuta90.com