VIDEO/ Ish-lojtari i Arsenalit i “pamëshirshëm” edhe me gruan e tij, shikoni si e përplas në tokë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Prill 7, 2020 | 0:15


VIDEO/ Ish-lojtari i Arsenalit i “pamëshirshëm” edhe me gruan e tij, shikoni si e përplas në tokë

Xhek Uilsher duket se u mërzitur i izoluar në shtëpi dhe vendosi të dalë me gruan e tij dhe të luajnë futboll.

jackacjack

Megjithatë partnerja e tij, me siguri vendimin për të dalë të luajë me bashkëshortin do e quante të gabuar, pas asaj që i ndodhi. Mesfushori i Uest Hemit u tregua i pamëshirshëm me gruan e tij, duke e dribluar me topin.

Nuk përfundoi këtu, teksa Uilsher pasi kishte humbur topin që iu mor nga partnerja, nuk hezitoi aspak, teksa iu shtri me sparkatë asaj, duke e përplasur në tokë.

Sigurisht ky moment kaloi me të qeshur nga të dy, por duket se lojtarit i mungon shumë futbolli.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com