VIDEO/ Ish-futbollisti i Mançester Junajtid i bën “nder” Liverpulit, ngatërron portën e skuadrës së tij

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 22, 2020 | 20:53


VIDEO/ Ish-futbollisti i Mançester Junajtid i bën “nder” Liverpulit, ngatërron portën e skuadrës së tij

Liverpuli kryeson aktualisht 1-0 në sfidën kundër Leiçesterit në javën e nëntë të kampionatit anglez, por për meritë të mbrojtësit të “Dhelprave” Xhoni Evans.
evans

Ish-futbollisti i Mançester Junajtid shënoi autogol në përpjekje për të larguar topin e ardhur nga goditja e këndit. Edhe pse dukej se e kishte situatën nën kontroll, Evans godet në drejtim të gabuar topin duke e dërguar në rrjetë.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/