VIDEO/ “Inagurimi më 15 tetor”, merr formë stadiumi i Kukësit pas vendosjes së stolave. Shikoni si duket impianti modern

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 24, 2021 | 18:10


VIDEO/ “Inagurimi më 15 tetor”, merr formë stadiumi i Kukësit pas vendosjes së stolave. Shikoni si duket impianti modern

Vijojnë punimet me rritme të shpejta në stadiumin e Kukësit, i cili pritet të jetë gati në mesin e muajit tetor. Nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare, klubi verilindor ka bërë me dije se gjatë ditëve të fundit, ka nisur edhe vendosja e stolave të cilët janë në ngjyrën blu, ashtu si ngjyra e Kukësit.

Stadiumi i Kukesit

Në ditët në vijim pritet të vijë edhe tapeti i cili do të jetë 100% natyral më cilësi të lartë, në mënyrë që të përballojë kushtet klimatike në Kukës.

Gjithashtu klubi verilindor konfirmon se inagurimi i stadiumit të ri, do të jetë në datën 15 tetor pasi punimet janë drejt përfundimit.

NJOFTIMI I KLUBIT:

🏗 Punimet në stadiumin “Zeqir Ymeri” po shkojnë drejt përfundimit. Gjatë ditëve të fundit, ka nisur edhe vendosja e stolave të cilët janë në ngjyrën blu, ashtu si ngjyra e Kukësit 💙
🏟 Ditët në vazhdim, do të vijë edhe tapeti i cili do të jetë 100% natyral, teksa cilësia e tapetit do të jetë e lartë, në mënyrë që të përballojë kushtet klimatike në Kukës.
✂️Inagurimi i stadiumit të ri, do të jetë në datën 15 tetor pasi punimet janë drejt përfundimit 💪🏻

PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/