VIDEO/ “Ik q**”, Insinjen e tradhtojnë nervat dhe shpërthen ndaj tifozit në tribunë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 1, 2023 | 21:41

VIDEO/ “Ik q**”, Insinjen e tradhtojnë nervat dhe shpërthen ndaj tifozit në tribunë

Lorenco Insinje u kthye në protagonist i një ngjarje të turpshme në sfidën e Torontos në MLS, me sulmuesin italian që u përplas me një tifoz në tribunë.

Collage Maker-01-Oct-2023-09-41-PM-6577

“Hej, ik q**” ishin fjalët e Insinjes, të cilin e tradhtuan nervat.

Ishte bashkëshortja e sulmuesit ajo që e mori me vete italianin për t’u larguar nga tribuna.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"