VIDEO/ Igli Tare nuk i ndahet Dinamos në stadium, Di Biaxho e shikon si hajmali

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 2, 2023 | 18:36

VIDEO/ Igli Tare nuk i ndahet Dinamos në stadium, Di Biaxho e shikon si hajmali

Igli Tare nuk i ndahet Dinamos. Trajneri Di Biaxho i kërkoi ndihmë para disa kohësh dhe i menjëherësh ka qenë reagimi i ish-sulmueist të kombëtares shqiptare, si dhe ish- drejtori sportive i Lacios.

bandicam 2023-10-02 18-25-30-080

Tare i solli fat Dinamos dhe Di Biaxhos me praninë e tij në stadiumin e Laçit, pasi blutë arritën që të fitojnë ndaj kurbinasve edhe me një lojtar më pak. Igli Tare edhe sot ka preferuar që të ndjekë nga afër “nëndetësen” ndaj Vllaznisë, ku nën shoqërinë e drejtorit sportive, Haris Fakiç, ai ndodhet në tribunën e stadiumit ”Elbasan Arena”.

Mbetet për të parë nëse Tare do të rezultojë edhe sot si hajmali për Dinamon, ku me një treopikësh mund ta shkelmojë ëprkohësisht krizën e rezultateve.

SHIH VIDEON

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"