VIDEO/ Ibrahimoviç nuk është si të tjerët, stërvitet edhe në jaht me pushime

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 6, 2020 | 17:28


VIDEO/ Ibrahimoviç nuk është si të tjerët, stërvitet edhe në jaht me pushime

Zlatan Ibrahimoviç pas përfundimit të sezonit ka vendosur të shijojë disa momente pushimi me bashkëshorten e tij, Helena Seger. Çifti është parë në brigjet franceze në një jaht luksoz.

ibra

Por Ibra nuk është si të tjerët dhe këtë e tregon në çdo vend. Suedezi edhe pse me pushime, sërish është stërvitur madje edhe në jaht. Ibrahimoviç është në pritje të rinovimit të Milanit, dhe mesa duket nuk dëshiron të gjendet i papërgatitur por dëshiron të jetë në formë.


View this post on Instagram

Do like me, stay in shape with @buddyfit_it

A post shared by Zlatan Ibrahimović (@iamzlatanibrahimovic) on


PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com