VIDEO/ I shkaktoi humbjen ekipit, autogoli i mbrojtësit të Teutës shpallet “gafa” e javës

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Shkurt 12, 2018 | 11:37

VIDEO/ I shkaktoi humbjen ekipit, autogoli i mbrojtësit të Teutës shpallet “gafa” e javës

Autogoli i mbrojtësit të Teutës, Shehi, u ka kushtuar humbjen durrsakëve në ndeshjen ndaj Luftëtarit. Liçaj i gjirokastritëve merr bukur krahun dhe fut një top në gjysmë lartësi në zonë, aty ku Kastrati nuk arrin të kontrollojë në momentin e parë.

QQQFGF

Sfera shkon te Shehi, i cili, në tentativë për ta larguar, gjuan fort dhe topi, pasi përplaset në trupin e portierit përfundon në rrjetë, duke u dhënë avantazhin miqve.


www.minuta90.com