VIDEO/ I shënoi dopietë serbëve, Son bën gjestin domethënës

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Nëntor 6, 2019 | 23:08

Bota Liga e Kampioneve Të fundit Video

VIDEO/ I shënoi dopietë serbëve, Son bën gjestin domethënës

Lojtari korean i Totenhemit, Hueng-min Son, shënoi një dopietë për “Spërsat” mbrëmjen e sotme në transfertën ndaj Crvenza Zvezdës, por tek goli i parë pati edhe një gjest domethënës.

son

Sulmuesi ia dedikoi golin Andre Gomesit, të cilit i theu kaviljen në ndeshjen e fundjavës në Premier League, në takimin mes Totenhemit dhe Evertonit. Son u drejtua nga kamera, duke bërë një gjest që kërkonte ndjesë.

PANORAMASPORT.ALwww.minuta90.com