VIDEO/ I pamësuar me kupat, Obamejang rrëmbehet dhe i bie trofeu nga dora

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 2, 2020 | 9:43


VIDEO/ I pamësuar me kupat, Obamejang rrëmbehet dhe i bie trofeu nga dora

Fitorja e FA Cup mbrëmë kundër Çelsit duket se e ka rrëmbyer kapitenin e Arsenalit Pier-Emerik Obamejang.

pierre-emerick-aubameyang-arsenal-2019-20_18579hu6skmt61md13nf3s79fe

Gjatë ceremonisë së ngritjes së trofeut, sulmuesi nga Gaboni shpërqëndrohet dhe i bie nga dora kupa. Shokët e skuadrës së tij kanë nisur të qeshin me të. Duket se lojtari nuk është mësuar me ngritjen e kupave, pasi në karrierë ka fituar shumë pak trofe me skuadrat, pavarësisht se në aspektin individual ka luajtur gjithmonë në nivel të lartë.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com