VIDEO/ I dashuri gati për transferimin te Arsenali, modelja e njohur tërbon rrjetin si “Mbretëresha e Twerking”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 23, 2023 | 14:48

VIDEO/ I dashuri gati për transferimin te Arsenali, modelja e njohur tërbon rrjetin si “Mbretëresha e Twerking”

Jakub Kivior pritet të jetë transferimi më i ri i Arsenalit, me mbrojtësin polak që ishte i pranishëm në “Emirates” ku Topçinjtë mundën Mançester Junajtid.

Collage Maker-23-Jan-2023-01.15-PM

Në krahë të tij ishte dhe vajza e cila i ka rrëmbyer zemrën, Klaudia Kovalshik.

Modelja 30-vjeçare njihet ndryshe dhe si “Mbretëresha e Twerking”, e cila ka dalë kampionë në shumë konkurse sa i përket kërcimit të nxehtë.

Ajo ka marrë dhe njëherë vëmendjen e mediave pas transferimit të Kivior në Londër.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Claudia Redheaded (@claudia.redheaded_babe)

View this post on Instagram

A post shared by Claudia Redheaded (@claudia.redheaded_babe)

PANORAMASPORT.AL