VIDEO/ ” I çmenduri” Areola, kap traversën me këmbë

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 10, 2018 | 12:30

VIDEO/ ” I çmenduri” Areola, kap traversën me këmbë

Franca dhe Holanda u përballën ditën e djeshme në kuadër të Ligës së Kombeve. Ekipi i drejtuar nga Deshamps e dominoi në të gjitha aspektet kundërshtarin, pavarësisht rezultatit të ngushtë 2-1 në fund të takimit.

fjhdxgfd

Në këtë ndeshje ka tërhequr vëmendjen edhe një veprim akrobatik i portierit francez Areola. Ekipet sapo ishin futur fushë pas 15 minutave pushim dhe Areola kur shkon në portë kërcen fuqishëm dhe kap traversën e portës së tij me këmbë.

Areola on Vidnews.

www.minuta90.com