VIDEO HOT/ Të pasmet bombastike në plan të parë, Vanda Nara tërbon fansat

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 10, 2021 | 15:39


VIDEO HOT/ Të pasmet bombastike në plan të parë, Vanda Nara tërbon fansat

Vanda Nara, bashkëshortja e Mauro Ikardit, nuk njeh limite. Modelja argjentinase, nënë e 5 fëmijëve, ka rrëmbyer sërish skenën në “Instagram”, duke tërbuar 8.1 milionë ndjekësit, me postimet e fundit.

Vanda Nara

Me lëvizje sensuale dhe bikini të zeza, Vanda ka provokuar ndjekësit duke pozuar pranë pishinës, teksa në plan të parë ishin të pasmet e saj bombastike. Për më tepër ndiqni videon e postuar nga modelja:

PANORAMASPORT.ALPër t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/