VIDEO / Harmoni në stërvitjen e Bajernit, Ançeloti me stafin sfidojnë lojtarët në duel 3 kundër 3

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Shtator 13, 2017 | 19:17

VIDEO / Harmoni në stërvitjen e Bajernit, Ançeloti me stafin sfidojnë lojtarët në duel 3 kundër 3

Harmonia në skuadrën e Bajernit të Mynihut ishte në nivele të larta gjatë stërvitjes së mëngjesit të sotëm pas fitores së mbrëmshme 3-0 në Ligën e Kampioneve ndaj Andërlehtit. Trajneri Ançeloti dhe dy pjesëtarë të stafit të tij kanë sfiduar lojtarët në një duel 3 kundër 3. Trajneri italian, edhe…

Harmonia në skuadrën e Bajernit të Mynihut ishte në nivele të larta gjatë stërvitjes së mëngjesit të sotëm pas fitores së mbrëmshme 3-0 në Ligën e Kampioneve ndaj Andërlehtit.

anceloti

Trajneri Ançeloti dhe dy pjesëtarë të stafit të tij kanë sfiduar lojtarët në një duel 3 kundër 3. Trajneri italian, edhe pse në moshë 58-vjeçare, ka treguar se nuk i ka humbur aftësitë me topin në këmbë.


www.minuta90.com