VIDEO/ Haland në super formë, shikoni çfarë bën në stërvitje me Dortmundin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 10, 2020 | 17:55


VIDEO/ Haland në super formë, shikoni çfarë bën në stërvitje me Dortmundin

Haland mesa duket është në superformë. Sulmuesi që u transferua nga Salzburgu tek Dortmundi, është më gati se kurrë për të rivalizuar Bajernin për titull.

HALAND

Norvegjezi erdhi pas pushimeve të verës me një super trup, ku dukej qartë që një kohë të madhe e kishte kaluar në palestër. Së fundmi Haland ka qenë protagonist edhe në stërvitje me Dortmundin. Sulmuesi jep një pasim mjaft të bukur për një nga shokët e tij, edhe pse nuk është një mesfushor.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com