VIDEO/ Grushte në NBA, basketbollistët tradhtohen nga nervat

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Tetor 21, 2018 | 21:56

VIDEO/ Grushte në NBA, basketbollistët tradhtohen nga nervat

Momente tensioni në sfidën e NBA mes Hjuston Rokets dhe LA Lejkës. Kris Paul dhe Rajon Rondo janë tradhtuar nga nervat duke u përleshur me njëri-tjetrin.

Dhuna

Ky moment ka degjeneruar në grushte dhe është dashur ndërhyrja e arbitrave dhe disa prej lojtarëve të tjerë, që situata të normalizohej.

Në sherr u përfshinë edhe basketbollistë të tjerë, Brandon Ingram madje u përjashtua nga loja. Hjuston arriti të triumfonte me rezultatin 124-115 ndaj Lejkërs.

www.minuta90.com