VIDEO/ Granit Xhaka “e tepron”, shikoni çfarë i bën vajzës së vogël dhe reagimin e saj

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 28, 2020 | 13:34


VIDEO/ Granit Xhaka “e tepron”, shikoni çfarë i bën vajzës së vogël dhe reagimin e saj

Koronavirusi ka izoluar në shtëpi një numër të madh njerëzit, të cilët mundohen të kalojnë kohën duke bërë gjëra të veçantë.

MKLKLM

Megjithatë diçka shumë të veçantë ka shpërndarë Granit Xhaka nga shtëpia e tij, me vajzën e vogël.

Mesfushori i Arsenalit merr një copë limon dhe ia jep vajzës së tij të vogël, e cila nuk e di se çfarë është.

Pasi e provon, reagimi i saj është i veçantë, teksa mbledh fytyrën, duke treguar se ishte e hidhur. Një video kjo gazmore nga Xhaka, që po bën xhiron në internet.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com