VIDEO/ Goli më qesharak i javës, shënohet në Turqi

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Shtator 17, 2018 | 22:57

VIDEO/ Goli më qesharak i javës, shënohet në Turqi

Ndeshja e fundjavës në Superligën turke, mes Beshiktashit dhe Jeni Malatiasporit, përfundoi me fitoren e vendasve në shifrat 2-1, por ajo që bëri përshtypje ishte goli i miqve, shënuar me shumë vështirësë në minutën e 89-të.

auto_tur-600x3371537217066

Pas shumë tentativave dhe sorollatjes së topit pothuajse në të gjithë zonën e Beshiktashit, Guilherme arriti të çonte në rrjetë topin.


www.minuta90.com