VIDEO/ Goli i Manajt bën jehonë në rrjetet sociale, UEFA i “vendos vizoren”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 24, 2020 | 23:58


VIDEO/ Goli i Manajt bën jehonë në rrjetet sociale, UEFA i “vendos vizoren”

Rei Manaj gjeti rrugën e rrjetës në triumfin 3-2 që Shqipëria arriti në sfidën e Ligës së Kombeve ndaj Bjellorusisë duke hipotekuar vendin e parë.

Rei Manaj festa e golit

Sulmuesi lushnjar shënoi golin e tretë për kuqezinjtë, një gol ky që ka tërhequr vëmendjen edhe të një prej faqeve të UEFA në “Twitter”, atë dedikuar Europianit.

“Këndi i ngushtë? Nuk ka problem”, ishte mbishkrimi i faqez zyrtare “UEFA EURO 2020”. Për më tepër shikoni videon e mëposhtme:

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/