VIDEO/ Gol shqiptarësh te Arsenali, Mustafi feston me shqiponjë

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 2, 2018 | 14:54

VIDEO/ Gol shqiptarësh te Arsenali, Mustafi feston me shqiponjë

Është duke u luajtur në këto momente ndeshja midis Arsenalit dhe Kardifit dhe skuadra londineze ka kaluar menjëherë në avantazh që në minutën e 11. Ka qenë një bashkëpunim shqiptarësh.

uasfksdfhdfg

Xhaka që kroson një top nga goditja e këndit dhe supergoli i shënuar nga Mustafi me kokë duke lëshuar një predhë të vërtetë. Ajo që ra në sy ishte dhe festimi i Mustafit me shqiponjë e cila së fundmi është kthyer në një temë diskutimi si simbol provokues.

www.minuta90.com