VIDEO/ Gol pa e parë topin, penalltia e çuditshme që po bën xhiron e rrjetit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Qershor 28, 2020 | 15:44


VIDEO/ Gol pa e parë topin, penalltia e çuditshme që po bën xhiron e rrjetit

Andrej Kramariç dhuroi spektakël dje ku realizoi një poker golash. Kroati ndëshkoi 4 herë Dortmundin në javën e fundit të Bundesligës.

PEnalltia krmaric

Por ajo çfarë ra në sy më së shumti ishte penalltia e ekzekutuar nga Kramariç. Lojtari i Hofenheimit e goditi penalltinë pa e parë topin fare dhe në fund shënoi. Një gol që nuk e shohim shpesh duhet thënë ky i Kramariçit që kompletoi ndeshjen fantastike të tij.

Për më shumë shikoni videon që po bëhet virale në rrjet:

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com