VIDEO/ Gol me thembër, futbollisti i Uatfordit dhuron spektakël në Premier Ligë

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Nëntor 8, 2019 | 22:34

Bota Të fundit Video

VIDEO/ Gol me thembër, futbollisti i Uatfordit dhuron spektakël në Premier Ligë

Një gol mjaft i bukur u regjistrua në sfidën mes Noruiçit dhe Uatfordit e vlefshme për javën e 12-të të Premier Ligës.

Grei

Në minutën e 52-të futbollisti Grei, shënoi golin e dytë për miqtë, teksa më herët kishte shënuar ish-futbollisti i Milanit, Delofuen.

Grei i surprizoi të gjithë, teksa pas asistit të Delofeut, bën një rrotullim të plotë dhe gjuan me thembër, duke i vjedhur kohën mbrojtësit të Noruiçit dhe duke mposhtur për herë të dytë portierin Tim Krul. Një gol fantastik që ia vlen të shikohet.

 

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com