VIDEO/ Gol dhe festë me shqiponjë, Bajrami surprizon Interin në “San Siro”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 27, 2023 | 22:04

VIDEO/ Gol dhe festë me shqiponjë, Bajrami surprizon Interin në “San Siro”

Mesfushori i Kombëtares shqiptare, Nedim Bajrami po kalon një formë të jashtëzakonshme, teksa mbrëmjen e sotme, gjeti golin e barazimit me fanellën e Sasuolos, në duelin ndaj Interit.

Bajrami festa

Mesfushori kuqezi tundi rrjetën e Zomer, në minutën e 54-t të sfidës, duke shtangur tifozët zikaltër të pranishëm në “San Siro”. Një gol me shumë klas i realizuar nga shqiptari:  

GOLI I BAJRAMIT (SHIH VIDEON) 

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"