VIDEO/ Goditja e parë e Milanit këtë merkato, sulmuesi i shumëpritur zbarkon në Itali për të firmosur me kuqezinjtë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 27, 2022 | 22:17


VIDEO/ Goditja e parë e Milanit këtë merkato, sulmuesi i shumëpritur zbarkon në Itali për të firmosur me kuqezinjtë

Divok Origi pritet të jetë futbollisti më i ri i Milanit.

origi

Kampionët e Italisë kanë gjetur akordin me sulmuesin e Liverpulit, me belgun që ka zbarkuar në Milano për të kryer vizitat mjekësore.

Me anë të një video shikohet kur Origi del nga aeroporti, ku bën disa foto dhe më pas shkon drejt makinave, për të shkuar më pas te qendrat e Milanit.

 

PANORAMASPORT.AL