VIDEO/ Goditi me grusht pankinën, trajneri i Romës thyen gishtin

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 28, 2018 | 9:52

VIDEO/ Goditi me grusht pankinën, trajneri i Romës thyen gishtin

Trajneri i Romës, Eusebio Di Françesko theu gishtin e pestë të dorës, në minutën e 82-të, kur mbrojtësi Manolas shënoi golin e barazimit 3-3.

roma-atalanta-di-francesco-07-630x415

Tekniku 48-vjeçar ka shfryrë ndaj pankinës duke goditur me grusht xhamin anësor, për shkak të zemërimit që kishte akumuluar për më shumë se 80 minuta lojë. Ky reagim pati pasoja dhe trajneri iu nënshtrua ndërhyrjes kirurgjikale sot paradite në gishtin e vogël të dorës së majtë.

www.minuta90.com