VIDEO/ Gjithmonë “mollë” sherri, pas zënkës së Felipe Melos fillon përleshja në fushë

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Prill 1, 2018 | 23:11

VIDEO/ Gjithmonë “mollë” sherri, pas zënkës së Felipe Melos fillon përleshja në fushë

Ish-mesfushori i Juventusit dhe Interit, Felipe Melo, që tashmë aktivizohet tek Palmeirasi, duket se nuk i kanë mbajtur nervat në ndeshjen ndaj Korinthiasit.

felipe melo

Pas një dyluftimi për topin, ai ka humbur kontrollin, dhe më pas, sherri i ka përfshirë edhe lojtarët e tjerë të të dyja ekipeve, duke shkaktuar konfuzion në fushë.

www.minuta90.com