Video/ Gjithë familja pret listën e Botërorit, reagim epik i lojtarit

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Maj 15, 2018 | 15:19

Video/ Gjithë familja pret listën e Botërorit, reagim epik i lojtarit

Fagner do të jetë për herë të parë një Kupë Bote. Ai do të jetë zëvendësuesi i Dan Alvesh i cili u dëmtua dhe humbi eventin madhor. Fagner është lojtari i Korinthias në Brazil.
Fagner+Brazil+v+Paraguay+2018+FIFA+World+Cup+-90uBOyLHkBl

Ai është 28 vjeç dhe vetëm 168 centimetra i gjatë. Megjithatë e ka bindur trajnerin Tite për të fituar besimin e tij. Në videon e më poshtme është familja e tij, e cila pret publikimin e listës së kombëtares.


www.minuta90.com