VIDEO/ Gjimshiti e rinis kampionatin me gol, shënon dhe i jep avantazhin Atalantës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Qershor 21, 2020 | 20:05


VIDEO/ Gjimshiti e rinis kampionatin me gol, shënon dhe i jep avantazhin Atalantës

Atalanta luan me Sasuolon ditën e sotme, në ndeshjen e vlefshme për javën e 25-të në Serinë A.c626cf060423ec9ea3058f2f57080af0s

Kampionati për mbrojtësin e Kombëtares, Berat Gjimshiti, ka rinisur në mënyrën më të mirë të mundshme, teksa ka gjetur golin për ekipin e tij, duke i dhënë kështu avantazhin.

Mbrojtësi shqiptar, pas një asisti perfekt të marrë nga Kaldara, ëshët treguar i shkathët dhe i shpejtë dhe e ka dërguar topin në rrjetë. Duket se Gjimshiti është në superformë në këtë rinisje të kampionatit, teksa shpreson që me ekipin e tij të vazhdojnë me formën e mirë që ishin para pandemisë.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com