VIDEO/ Gjermani-Itali ndalet për disa sekonda, tifozët zbresin dhe fillojnë të vrapojnë në fushë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 14, 2022 | 22:54


VIDEO/ Gjermani-Itali ndalet për disa sekonda, tifozët zbresin dhe fillojnë të vrapojnë në fushë

Gjatë sfidës midis Gjermanisë dhe Italisë, tre tifozë u futën në fushën e lojës, duke e ndërprerë takimin për disa sekonda.

bandicam 2022-06-14 22-34-47-531

Kjo gjë solli dhe disa probleme për forcat e sigurisë, të cilët nuk po arrinin t’i ndalonin dot.

Gjithsesi probleme të shumta nuk pati, pasi ata kërkonin të bënin foto me lojtarët e kombëtares gjermane.

PANORAMASPORT.AL