VIDEO/ Gazetarëve ju tha s’keni informacion, ja çfarë deklaroi Panuçi për Kaçen

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 9, 2018 | 17:47

VIDEO/ Gazetarëve ju tha s’keni informacion, ja çfarë deklaroi Panuçi për Kaçen

Në konferencën e përpara ndeshjes me Izraelin, trajneri Kristian Panuçi është pyetur edhe për mosgrumbullimin e Ergys Kaçes.

Panuci

Ai i ka “akuzuar” gazetarët se nuk kanë informacion, pasi mesfushori nuk ka minutazh të mjaftueshëm tek ekipin i tij. Megjithatë për ndeshjen me Skocinë Kaçe është grumbulluar. “Për sa i përket Kaçes, nuk besoj se ka luajtur aq shumë sa ju thoni. Jeni pak të informuar për këtë dhe e them unë”, u shpreh Panuçi në konferencën për shtyp të pak dite më parë.

Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme:

Deklarata e Panuçit për Kaçen… on Vidnews.

 

www.minuta90.com