VIDEO/ Gazetarët tallen me Venturën dhe e detyrojnë të thotë: “Po, do jap dorëheqjen”

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Nëntor 14, 2017 | 16:50

VIDEO/ Gazetarët tallen me Venturën dhe e detyrojnë të thotë: “Po, do jap dorëheqjen”

Trajneri italian Xhan Piero Ventura u cilësua nga mediat italiane si një nga përgjegjësit kryesor që Italia dështoi, duke mos u kualifikuar për në finalet e Botërorit Rusi 2018. Përveç kritikave të shumta, ndaj tij nuk kanë munguar as talljet.

ventura

Gazetari italian Nikolo De Devitis e ka detyruar trajnerin që të pranojë dorëheqjen pak orë pas mohimit me një SMS për Ansa.

www.minuta90.com