VIDEO/ Gareth Bejl “çmend” tifozët e Realit, luan golf edhe në…stërvitje

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Dhjetor 6, 2019 | 18:03


VIDEO/ Gareth Bejl “çmend” tifozët e Realit, luan golf edhe në…stërvitje

Gareth Bejl ishte shumë pranë largimit në merkaton e verës nga Real Madridi, por nuk u arrit asnjë marrëveshje me klubet e interesuar për të.balrgoplff

Sulmuesi uellsian nuk ka një marrëdhënie të mirë me tifozët madrilen, për shkak se akuzohet se nuk luan me të njëjtin përkushtim, siç luan te kombëtarja e tij. Shpesh herë lojtari ka marrë irritimin e tifozëve, për shkak të gjesteve dhe situatave të ndryshme, teksa të njëjtën gjë ka bërë edhe së fundmi.

Në një video që po qarkullon në rrjetet sociale, shihet Bejl teksa nuk përkushtohet në stërvitje, por e ka mendjen te golfi. Gjatë gjithë kohës lojtari shihet duke u përgatitur si të luajë golf, me topin e futbollit që e shikon sikur të ishte top golfi.

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme:

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com