VIDEO/ Garet Bejl: Alienët ekzistojnë, unë e kam parë vetë një të tillë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 6, 2021 | 23:21


VIDEO/ Garet Bejl: Alienët ekzistojnë, unë e kam parë vetë një të tillë

“A ekziston jeta jashtëtokësore?” Kjo është pyetja që në gjithë planetin qarkullon prej shumë vitesh. Deri më tani nuk ka patur ndonjë përgjigje ekzakte, por gjatë një interviste në kanalin zyrtar të skuadrës së Totenhemit në “YouTube” me lojtarin Xho Rodon, sulmuesi uellsian Garet Bejl ka kaluar përtej imagjinatës me përgjigjen e tij:

Bejli

“Sigurisht që ka shumë teori konspiracioni dhe ka shumë pamje të UFO-ve të publikuara nga qeveria e Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Nuk është lajm i rremë. Janë të publikuara nga qeveria amerikane. Unë di që UFO-t janë gjëra sekrete të qeverive. Por në realitet një herë unë e kam parë. Me siguri po, jam i bindur 100% që ekzistojnë alienët.”


PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/