VIDEO/ Gafa qesharake e portierit 34-vjeçar, i dhuron një gol futbollistit kundërshtar

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 18, 2020 | 19:20


VIDEO/ Gafa qesharake e portierit 34-vjeçar, i dhuron një gol futbollistit kundërshtar

Një gafë qesharake është regjistruar në elitën e futbollit francez. “Viktima” ishte portieri i St.Etien. Xhesi Moulin, i cili i dhuroi një gol skuadrës së Nisës, në humbjen 1-3 të skuadrës së tij.

bandicam 2020-10-18 19-19-55-978

Ishte minuta e 30-të, kur gardiani 34-vjeçar, katranos gjithçka, duke mos kontrolluar një top jo shumë të komplikuar, teksa përfitoi aty Gouiri, i cili dyfishoi shifrat. Gafa e tij është bërë “hit” në rrjetet sociale, ku nuk kanë munguar kritikat nga tifozët e St.Etien. Për më tepër shikoni videon e mëposhtme:

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com