VIDEO/ Futbollisti i Teutës dhuron spektakël, e dërgon topin në rrjetë nga… kornia

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 30, 2020 | 13:16


VIDEO/ Futbollisti i Teutës dhuron spektakël, e dërgon topin në rrjetë nga… kornia

Aleksandër Kuro ka dhuruar spektakël në stërvitje me Teutën, para ndeshjes në Kupë ndaj Tërbunit ditën e nesërme.

pjimage

Mbrojtësi ditën e sotme, ka dërguar topin në rrjetë në një mënyrë te veçantë. Kuro ka provuar një gjuajtje me të prerë nga kornia dhe ia ka dalë ta dërgojë topin në rrjetë.

Këtë shpesh kemi parë që e përdorin edhe lojtarë të mëdhenj në stërvitje me skuadrat e tyre, ku shumë ia dalin ta realizojnë me sukses, por ka edhe nga ata, që dështojnë ta dërgojnë topin në rrjetë.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com