VIDEO/ Futbollisti i Laçit jep “shfaqje” në karantinë, performon këngën “Mamica”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Prill 7, 2020 | 0:00


VIDEO/ Futbollisti i Laçit jep “shfaqje” në karantinë, performon këngën “Mamica”

Futbollisti i Laçit Donald Rapo ka menduar të gëzojë ndjekësit e tij në rrjetet sociale. 29-vjeçari ka publikuar dy video në profilin e tij në “Instagram” duke interpretuar së bashku me të afërmit e tij dy këngë, njëra prej tyre hiti i famshëm i Klajdi Harunit “Mamica” duke i dhënë nota humoristike.

donald rapo
Këto dy video janë pëlqyer shumë nga fansat e tij. Përveç impenjimit individual për të mbajtur kondicionin fizk në nivelin e duhur, Rapo ka gjetur mënyrën për t’u argëtuar gjatë kësaj periudhe të vështirë të izolimit në shtëpi.

View this post on Instagram

#quarantine #stayhome 😂😂🤪

A post shared by Donald Rapo 🇦🇱 (@d_rapo_23) on

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com