VIDEO/ Futbollisti 11-vjeçar dhuron spektakël gjatë ndeshjes me të rritur, shikoni pamjet që po bëjnë xhiron e botës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 7, 2021 | 23:44


VIDEO/ Futbollisti 11-vjeçar dhuron spektakël gjatë ndeshjes me të rritur, shikoni pamjet që po bëjnë xhiron e botës

Një video ku shihet një 11 vjeçar i cili luan me skuadrën e të rriturve në Liberi, ka bërë xhiron e botës.

mmmmm

Erik Marshall quhet 11 vjeçari i cili luan për skuadrën e Fc Garou. Siç shikohet dhe në video, Marshall gjatë gjithë kohës ruan pozicionin e tij, teksa mundohet të ushtrojë presing dhe përpiqet të luajë disa pasa të bukura.

rrrrrrrr

‘’Le të shpresojmë që në një të ardhme, Marshall të jetë pjesë e ekipeve më të mira në botë’’, shkruhet në faqen zyrtare të ekipit liberian, të cilët luajnë në ligën e 4-ët në shtetin e tyre.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/