VIDEO/ Futbollistët e Tiranës e djegin në rrugët e kryeqytetit, shikoni festën e çmendur me tifozët

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Korrik 30, 2020 | 0:37


VIDEO/ Futbollistët e Tiranës e djegin në rrugët e kryeqytetit, shikoni festën e çmendur me tifozët

Edhe pse i gjithë vendi është duke kaluar një situatë të vështirë dhe çdo ditë bëhet apel për distancim social, është e pamundur, që pandemia e Koronavirusit, t’ia cënojë totalisht festën tifozëve dhe lojtarëve të Tiranës.

Tirana festa e lojtareve te tifozet

Në disa video të shkurta të postuara nga futbollisti Albi Doka, në “Instagram”, shihen fillimisht disa prej lojtarëve të Tiranës, Halili, Hoxhallari, Muçi, Doka, etj, të cilët festojnë në rrugët e kryeqytetit të hipur sipër një makine “kabriole”, ndërkohë që më pas festa është zhvendosur në një ambient ku ishin të pranishëm një numër i konsiderueshëm tifozësh, ku nuk munguan edhe kërcimet… Për më tepër shikoni videot:

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/