VIDEO/ Futboll me bikini, tifozja e Juventusit ngre temperaturat në “Instagram”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 2, 2019 | 20:10


VIDEO/ Futboll me bikini, tifozja e Juventusit ngre temperaturat në “Instagram”

Taylor Mega është një modele e famshme në shtetin fqinj në Itali, e cila njihet për bukurinë dhe linjat e saj fantastike. 

Tifozja e Juves

26-vjeçarja e lindur në Udine është gjithashtu një personazh që provokon shumë me fotot dhe imazhet që publikon në rrjetet sociale, aty ku ndiqet nga më shumë se dy milionë fansa.

foto hot

Ajo së fundmi ka menduar t’i “ngrejë” temperaturat e dimrit, teksa shfaqet me bikini duke luajtur me top.

Tifozja e Juventus55

Kujtojmë se Taylor Mega është tepër e apasionuar pas futbollit dhe zemra e saj rreh për kampionët e Italisë, Juventusin.

sdfdgf Mega

tifozja ngre temperaturat


View this post on Instagram

SI GONFIA LA RETE! Drinking my @bangenergy Sigue al inventor @bangenergy.ceo #BangEnergy #EnergyDrink #adv

A post shared by ♛ Taylor MEGA ♛ (@taylor_mega) on


PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/