VIDEO/ Fituan Kupën e Shqipërisë, shikoni festën e çmendur të 19-vjeçarëve shkodranë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 6, 2019 | 17:51


VIDEO/ Fituan Kupën e Shqipërisë, shikoni festën e çmendur të 19-vjeçarëve shkodranë

Vllaznia e 19-vjeçarëve, sot ka arritur të fitoi kupën e Shqipërisë duke mundur Besën me rezultatin, 2-1.

Capture

Skuadra shkodrane, ka kthyer rezultatin ndaj kavajsve, brenda pjesës së parë dhe kanë qenë ata që kanë festuar në fund, të ndeshjes duke çuar kupën. Por, kjo festa ishte disi e veçantë, nga djemtë e rinjë të skuadrës së Vllaznisë. Të gjithë pa bluza dhe me njërin prej lojtarëve në qendër duke brohoritur “Vllanzia”, ata kanë krijuar një atmosferë që nuk e shohim shpesh në fushat shqiptare.

Festa është legjitime për shkodranët të cilët, kanë të ardhmen përpara, për të arritur suksese të tjera.
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com