VIDEO / Fitorja ndaj Bylisit kryesues, te Korabi e festojnë me daulle dhe valle

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 19, 2022 | 21:12


VIDEO / Fitorja ndaj Bylisit kryesues, te Korabi e festojnë me daulle dhe valle

Suksesi 1-0 i Korabit ndaj Bylisit, i ka mjaftuar skuadrës dibrane që të mbrojë vendin e tretë në renditje, por edhe të mbetet në garë për dy vendet e para që ngjitin në Kategorinë Superiore.

korabi

Goli i Markut në minutën e 87 bëri që të shpërthente festa në stadium, festë që ka zgjatur edhe pas përfundimit të sfidës. Kështu, në videon e siguruar nga “Panorama Sport”, shihen disa tifozët të Korabit të cilët pas vërshëllimës përfundimtare, kanë hyrë në ambientet e stadiumit dhe po festojnë në mënyrën e tyre.


Muzikë me daulle dhe valle kanë shoqëruar për disa minuta suksesin e skuadrës, e cila ka kthyer entuziazmin e tifozerisë dibrane duke u shfaqur përsëri si pretendente për ngjitjen në elitë dhe në javët në vijim do të kërkojë që të ngushtojë diferencën me ekipet që ka më lart në klasifikim.

PANORAMASPORT.AL