VIDEO/ Fitorja e parë për këtë sezon në shtëpi, Junajtid i falet penalltisë së Bruno Fernandesh

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 21, 2020 | 23:19


VIDEO/ Fitorja e parë për këtë sezon në shtëpi, Junajtid i falet penalltisë së Bruno Fernandesh

Mançester Junajtidi ka marrë fitoren e parë në shtëpi për këtë sezon në kampionat, teksa ka mposhtur ditën e sotme me rezultatin 1-0 Uest Bromuiç.C36A27E2-E247-494B-B0F1-E644C52D3615

“Djajtë e Kuq” i janë falur penalltisë së Bruno Fernandesh në minutën e 56’, duke marrë kështu një fitore shumë të rëndësishme.

Skuadra e Solskjaer kishte disa raste të tjera për gol, por nuk ia doli të shënojë edhe një tjetër që do të ishte i qetësisë. Me këtë fitore Junajtid shkon në kuotën e 13 pikëve dhe renditet i 9-ti.
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com